20 жовт. 2023

Проведена онлайн-гра з учнями 7-А класу в кахуті «Безпечний простір»

Соціальним педагогом/практичний психолог, була проведена онлайн-гра з учнями 7-А класу в кахуті «Безпечний простір», яку створила ГО «Центр гендерної культури» з метою привернення уваги батьківства, вчительства та влади до актуальних проблем учнівства, а також збільшення обізнаності про існуючі інструменти запобігання та протидії різних видів насильства у школі, так і вдома.
19 жовт. 2023

19 жовтня відбулось засідання «Школи Лідерів»

19 жовтня відбулось засідання «Школи Лідерів» Ольга Анатоліївна, методист Центру дитячої та юнацької творчості Київського району, ознайомила учні 8-7 класів з темами які будуть розглядатись продовж двох років, підготовки лідерів, якості, духовні цінності, поняття. Учні переглянули презентацію за темою «Видатні люди Харківщини».
19 жовт. 2023

Кафедра маркетингу НТУ «ХПІ» провела відкриту лекцію на тему: Маркетинг впливу: як бренди завойовують довіру споживачів.

В ці складні часи життя багатьох учнів пов’язано лише з онлайн навчанням, яке є трішки одноманітним та не дає змогу в повному обсязі зрозуміти, а чого в подальшому ви бажаєте отримати від життя. Ким стати? Що робити після школи? Кафедра маркетингу НТУ «ХПІ» провела відкриту лекцію про маркетинг, рекламу та різні цікаві штуки: Маркетинг впливу: як бренди завойовують довіру споживачів. Учні 10 -А класу, отримали нові знання та враження. Дізнались що таке маркетинг, чому він є цікавим та перспективним напрямком розвитку для молоді сьогодні.

Свято Осені-свято краси!

Осінні поробки учнів 4-А класу!
18 жовт. 2023

Осінь – чудова пора року.

Осінь – чудова пора року. Часто її називають золотою. Чому, запитаєте ви? А тому що,коли наступає жовтень, все довкола покривається золотом і горить багрянцем: дерева, кущі, трави. Недарма , саме цей час року надихає творчих людей на створення нових проектів: захоплюючих літературних творів, нових поезій, чудових картин та музичних композицій. Ну, і звичайно, не могли не надихнутись красою цієї чудової пори року і учні 4-А класу.
17 жовт. 2023

Осінні поробки учнів!

Свято Осені - свято краси!
16 жовт. 2023

Всесвітній день хліба (World Bread Day) відзначається щорічно 16 жовтня

Всесвітній день хліба (World Bread Day) відзначається щорічно 16 жовтня. Свято було засновано у 2006 році з ініціативи Міжнародного союзу пекарів і пекарів-кондитерів. Вибір дати обумовлений тим, що 16 жовтня 1945 року було створено Продовольчу й сільськогосподарську організацію ООН, яка займалася вирішенням проблем у розвитку сільського господарства і його виробництва.
13 жовт. 2023

Дітям України від дітей Японії!

Дітям України від дітей Японії! Діти Японії передали малюнки для українських однолітків. Про героїчну війну України проти російських загарбників знають чи не по всьому світу. Підтримку українцям виказують не тільки дорослі, а й діти. Щоб підтримати своїх однолітків, вихованці дитячих та шкільних закладів дружньої країни виготовили листи та малюнки зі словами підтримки.
12 жовт. 2023

Онлайн-тренінг "Безпека дітей в Інтернеті: інструменти та поради для вчителів"

У межах Місяця кібербезпеки близько педагоги ліцею взяли участь у онлайн-тренінгу "Безпека дітей в Інтернеті: інструменти та поради для вчителів".
11 жовт. 2023

Конкурс підручників для 1-х, 2-х, 7-х та 11-х класів

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс підручників для учнів закладів загальної середньої освіти. Відповідні накази оприлюднені на порталі Інституту модернізації змісту освіти: