24 лист. 2023

3-А клас долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті»

«Ми не маємо права забути» – саме під таким гаслом відбулися пам’ятні заходи у нашому ліцеї з нагоди 90-ї річниці голодомору в Україні. 3-А клас долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» у пам’ять про жахливу трагедію українського народу.
23 лист. 2023

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до Дня пам'яті жертв голодомору!

21 лист. 2023

20 листопада - всесвітній день дитини

20 листопада - всесвітній день дитини. З учнями 1-М класу була проведена ранкова зустріч.
20 лист. 2023

Вітаємо ученицю нашого ліцею 7-Б класу - Нікуліну Валерію!

Вітаємо ученицю нашого ліцею 7-Б класу - Нікуліну Валерію, 19 листопада в нашому місті пройшли чергові змагання з черлідінгу - "Kharkiv sport fest". Разом зі своєю командою Caramel Pro отримали Золото в номінації JazzTeam!
17 лист. 2023

Національний урок «Безпечна дорога додому».

Єдиний національний урок!!! 17 листопада 2023 року в нашому ліцеї було проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому».
16 лист. 2023

16 листопада відбулося друге засідання районної школи «Лідер»

16 листопада відбулося друге засідання районної школи «Лідер»,учні нашого ліцею постійні учасники Школи «Лідер». Тема заходу «Самодисципліна». «При самодисципліні все можливо», - Теодор Рузвельт.
16 лист. 2023

16 листопада відзначається Міжнародний День Толерантності.

16 листопада відзначається Міжнародний День Толерантності. Вчитель 2-Б класу Кушнаренко Любов Петрівна провела захід до Міжнародного Дня Толерантності для учнів свого класу.
13 лист. 2023

2-М клас долучився до марафону Добрих справ під назваю "Зорепад добрих справ"

13 лист. 2023

13 листопада у всьому світі святкується День Доброти.

13 листопада у всьому світі святкується День Доброти. 1-М клас долучився до марафону Добрих справ. Діти презентували добрі справи, якими вони прикрашають наш світ. А ще ми провели виховну годину «Роби добро!» Від добрих справ дітей у нашому класі навіть кактуси розквітли!
10 лист. 2023

Шановні батьки! Починається набір до онлайн-школи майбутніх першокласників!