8 лист. 2023

08 листопада 2023 учні 10-А та 10-Б класів нашого ліцею взяли участь в онлайн-зустрічі "Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році". Учні отримали інформацію щодо особливостей навчання в даному навчальному закладі.
3 лист. 2023

В межах програми «Шкільний офіцер поліції» працівниками патрульної поліції проведено профілактичні заняття з безпеки життєдіяльності.

2 лист. 2023

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до Дня визволення України від фашистських загарбників

2 лист. 2023

Вітаємо Марію Костянтинівну Іванову!

Вітаємо Марію Костянтинівну Іванову, призера районного етапу професійного конкурсу «Учитель року-2024», яка посіла ІІ місце у номінації «Фізика»! Бажаємо подальших звершень, значних здобутків та перемог! Пишаємось!!!
1 лист. 2023

Заходи з нагоди 79-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України.

У нашому ліцеї відбулись онлайн заходи з нагоди 79-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України.
1 лист. 2023

Історія героїчного Минулого Слобожанщини

Вчитель історії Кузьміна С.А. провела учням 9-А та 9-Б класу семінари з історії Другої світової війни за темами: «Історія героїчного Минулого Слобожанщини»
27 жовт. 2023

Виставка до Дня Української писемності і мови - 27 жовтня!

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до Дня Української писемності і мови - 27 жовтня!
27 жовт. 2023

Учні 10-А та 10-Б класу відвідали кінотеатр Multiplex під керівництвом Дядюка Юрія Михайловича

26 жовт. 2023

3-Б клас відвідав Ландау центр.

3-Б клас відвідав Ландау центр
26 жовт. 2023

Освітній фронт. Зробити свій внесок у спільну Перемогу!

Вчителі та учні 8-Б класу Харківського ліцею № 5 вже традиційно старанно приготували домашню солодку випічку та передали її військовим разом із чаєм та кавою, а також ліки та шкарпетки, засоби особистої гігієни.