5 січ. 2024

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до дня народження Василя Стуса

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до дня народження Василя Стуса, українського поета, перекладача, публіциста, мислителя, літературознавства, правозахисника, борця за незалежність України у ХХ ст., лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України.
4 січ. 2024

В метрошколі пройшли заняття для підготовки учнів 10-11-х класів ліцею до НМТ-2024!

В метрошколі пройшли заняття для підготовки учнів 10-11-х класів ліцею до НМТ-2024 з математики та української мови.
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року. Переглянути всі інформ-релізи можна за поcиланням.
3 січ. 2024

Учні 9-В класу з класним керівником Куртасовою Надією Дмитрівною подорожували новорічними станціями.

2 січ. 2024

Вітаємо переможців олімпіади з астрономії та їх наставників!!!

Курінну Поліну ученицю 10-А класу, яка посіла ІІ місце. Наставник -Іванова Марія Костянтинівна Удовікову Анастасію ученицю 11-А класу ,яка посіла ІІ місце. Наставник-Шевченко Оксана Віталіївна Пишаємось!!!
29 груд. 2023

В 1-А класі пройшла акція «Допоможи птахам взимку»

Прийшла зима. Випав сніг. Для птахів це – важка пора. Вони страждають не тільки від холоду, але й від голоду. В наших силах врятувати їх від голодної смерті взимку. Саме тому в 1-А класі пройшла акція «Допоможи птахам взимку». Мета якої – виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності, практична допомога птахам – виготовлення та вивішування годівничок. Діти з батьками виготовили годівнички для пташок та розвісили їх біля своїх будинків. Щодня учні 1-А класу з радістю приносять птахам різні ласощі: зерно, пшоно, шматочки хліба. Під час акції діти ще більше дізналися про пташок своєї місцевості, що залишаються з нами взимку . Берегти природу, а, особливо птахів, як невід’ємну її частину, – це обов’язок кожного!
29 груд. 2023

Вітання переможцям олімпіади з біології та їх наставнику.

Вітання переможцям олімпіади з біології та їх наставнику. Довжик Ульяну ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІІ місце. Серебрякова Ясона учня 9-А класу, який посів ІІІ місце. Борисовську Дарину ученицю 10-А класу, яка посіла ІІ місце Вчитель-Гринченко С.В. Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин! Пишаємось!!!
29 груд. 2023

Вітаємо з перемогою в олімпіаді з правознавства!

Вітаємо з перемогою в олімпіаді з правознавства! Сіньогіна Дмитрія учня 9-А класу, який посів ІІІ місцем Вчитель - Денчик Юлія Миколаївна. Так тримати!!!
28 груд. 2023

Лідери учнівського самоврядування нашого ліцею взяли участь у «Зимовому челенжі "December". Виконали всі умови в період з 1 по 30 грудня. Головна мета челенжу підтримати ментальне здоровʼя та організувати змістовне дозвілля дітей Київського району.
28 груд. 2023

З 25 листопада по 10 грудня проходила щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". В цій акції прийняли участь учні 10-Б. Треба було намалювати малюнок до цієї акції та надіслати на пошту [email protected]. Троє учасниць отримали подяки за участь. Пишаємося ними!