22 груд. 2023

Учні 3-Б класу з вчителем-наставником Свергун Тамарою Микитівною долучились до участі в конкурсі відео робіт «Традиції добрих справ» #ЩедрийВівторок, де розповіли про традиції благодійності та добрі справи. Пишаємось маленькими українцями з великим серцем!!!
22 груд. 2023

Ще раз доведено, що незламність не завжди має епічний образ чи блискучий герб. Часом вона втілюється в побутових справах – невеличких, але таких необхідних в умовах бурхливого сьогодення. Четверо вчителів Харківського ліцею №5 – Рибальченко Ірина, Довгань Галина, Чистякова Наталія та Куртасова Надія – регулярно підтримують дух наших захисників несподіваним способом – випічкою різноманітних смаколиків.
22 груд. 2023

Учасниця мистецького заходу 2023 «Щедрівки та колядки»

Учасниця мистецького заходу 2023 «Щедрівки та колядки» Шишко Вероніка учениця 3-А класу.
21 груд. 2023

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

20 груд. 2023

Мистецький заход «Колядки та щедрівки»

Шишко Поліна учениця 5-Б класу, учасниця мистецького заходу «Колядки та щедрівки»до новорічних свят ❄️❄️
19 груд. 2023

Вітаємо Брусенцову Вероніку та вчителя української мови Янінович М.В.!

Вітаємо Брусенцову Вероніку ученицю 7-А класу ,яка взяла участь у конкурсі Петра Яцика та посіла ІІІ місце. Підготувала вчитель української мови та літератури Янінович М.В. Бажаємо творчого натхнення та нових здобутків.
18 груд. 2023

Мистецький заход 2023 року «Колядки та щедрівки»

Тарвідс Олег учень 3-А класу, взяв участь у мистецькому заході 2023 року «Колядки та щедрівки» до новорічних свят (від Дня Святого Миколая до Нового року).
15 груд. 2023

14 грудня в нашому ліцеї було проведено заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Кузьміна Світлана Анатоліївна вчитель історії, провела інформаційно-просвітницькі заходи у 9-А,Б,В та 7-Б класах.
14 груд. 2023

14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В нашому ліцеї проведено виховні заходи, присвячені вшануванню пам'яті ліквідаторів. Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм, патріотизм і професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом.
14 груд. 2023

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка 14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.