1 жовт. 2021

День самоврядування.

01 жовтня учні 10-х класів, члени шкільного самоврядування "Учнівський парламент" організували День самоврядування, що був присвячений Дню працівників освіти. Учні підготували та провели навчальні заняття з математики, англійської та німецої мови, історії, біології та хімії з 5 по 8 клас. Також учні 8 та 9-х класів організували святкове привітання для учителів, а учні 11-х класів підготували святковий концерт.
29 вер. 2021

80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

29 вересня у школі було організовані тематичні виховні заході у до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру. У всіх класах було проведено Національний урок пам'яті. У шкільній бібліотеці оформлена тематична виставка.
28 вер. 2021

Профілактика ДТП.

27 вересня з учнями 7-Б класу була проведена пррофілактична он-лайн бесіда з усіх видів дитячого травматизму. Бесіду проводив співробітник патрульної поліції Ченський Дмитро Геннадійович
27 вер. 2021

Участь у молодіжному Форумі "МОлодь говорить".

25 вересня представники шкільного самоврядування «Учнівській парламент» взяли участь у міському форумі «Молодь говорить», який пройшов в ККЗ «Україна».
27 вер. 2021

Бесіда "Права дитини".

27 вересня з учнями 8-А класу було проведено інтерактивне спілкування за допомогою представника Київської окружної прокуратури м. Хароква за темою "Права дитини".
23 вер. 2021

З 23 вересня в усіх регіонах України буде встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки

20 вересня 2021 року Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.
23 вер. 2021

Прогулянка до зоопарку учнів 1-х класів.

22 вересня 2021 року, учні 1-их класів ХЗОШ №5 за запрошенням виконувача обов‘язків Харківського міського голови Ігоря Терехова, відвідали Харківський зоопарк.
23 вер. 2021

Відвідування зоопарку учнями пільгового контингенту.

22 вересня 16 учнів пільгового контингенту відвідали Харківській зоопарк.
22 вер. 2021

День партизанської слави.

22 вересня, в день початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої Свтової війни, у нашій країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.
22 вер. 2021

Профілактичне заняття з представниками служби ГУ ДСНС.

22 вересня 2021 п року з учнями 5-Б класу школи було проведено профілактичне заняття з безпеки життєдіяльності з нагоди заходу «День з поліцейським та рятівником» у рамках співпраці закладів освіти Київського району з відділом запобігання надзвичайних ситуації по Київському району Харківської міської територіальної громади Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області.