1 вер. 2021

Щиро відкрити двері у капітально відновлену шкільну їдальню.

Сьогодні для 719 учнів школи відкрила радісно свої двері відремонтована обідня зала шкільної їдальні.

Тематичні перші уроки.

Сьогодні для учнів школи булі проведен тематичні перші уроки за темами: для 1-4-х кл. - "У серці кожної дитини живе любов до України"; для учнів середнього шкільного віку - "Ти у мене єдина"; для старшого - "Втілені мрії про незалежність".

1 вересня - "День знань"

Традиційно 1 вересня розпочинається новий навчальний рік: учні нашої школи ідуть до своїх класів, де на них чекають урочисті виховні заходи. О 09.15, на шкільному спортивному майданчику відбулося Свято «Першого дзвоника».
1 вер. 2021

Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди початку навчального року

1 вер. 2021

Підготовка до нового навчального року за рахунок бюджету

Шановні батьки! Доводимо до Вашого відома, що в рамках підготовки закладу освіти до нового навчального року за рахунок бюджету було зроблено роботи.
31 серп. 2021

Серпнева педагогічна рада школи!

31 серпня 2021 року о 09.30 у актовій залі школи відбулася серпнева педагогічна рада школи.
25 серп. 2021

Нові підручники!

Надходження нових підручників для 4 та 8 класів
24 серп. 2021

З Днем Незалежності України!

Привітання директора школи Катерини Іванівни Ткачовой з 30-річчям незалежності України!
23 серп. 2021

Харків'яни поклали квіти до пам'ятника Батьківщині-Матері на Меморіалі Слави з нагоди 78-мої річниці визволення Харкова від нацистських загарбників.

23 серп. 2021

В школі відбулося урочисте підняття Державного Прапору України!

23 серпня 2021 року з нагоди відзначення Дня Державного Прапору в Україні в школі відбулося урочисте підняття Державного Прапору України.