20 вер. 2021

"Ніч науки"

18 вересні учні 8-11 класів брали учать у профорієнтаційному заході "Ніч науки". Учні нашої школи взяли старт із відкриття заходу, який відбувся на майдані Свободи. Відвідали ХНУ ім. В. Каразіна, НТУ "ХПІ", ХНУРЕ.
20 вер. 2021

Участь у легкоатлетичном забігі.

18 вересня учні школи і вчителі брали участь у легкоатлетичному кросі присвяченому пам’яті жертв тоталітаризму.
16 вер. 2021

Вибори президента шкільного самоврядування .

Сьогодні у актовій залі школи відбулися вибори президента шкільного самоврядування «Учнівський парламент». Серед учнів 8-11 класів школи балотувалися 5 кандидатів. Це Першина Ярослава та Шкабатура Арсеній (8-Б клас), Костюковський Єгор (10-А клас), Майстренко Софія і Гордеєва Аліна (9-Б клас). Захід складався з 3-х турів. У ході голосування перемогу одержав Костюковський Єгор. На при кінці Єгор промовив клятву президента та отримав сертифікат. Також сертифікат посади прем'єр-міністра отримала Першина Ярослава.
15 вер. 2021

Подорож світом тварин.

Учні 6-Б класу відвідали зоологічний парк у нашому місті. Це була дуже захоплювана та цікава подорож світом тварин. Класний керівник-Рибальченко І.М.
13 вер. 2021

Спортивні змагання з регбі.

У школі відбулися спортивні змагання з регбі, під час проведення уроку фізичної культури. Урок був проведений у рамках запланованих заходів, присвячених Дню фіізичної культури і спорту. Керівник команди учнів Горобинська Л.В.
10 вер. 2021

День фізичної культури.

з 10 вересня у школі розпочалися спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Учні школи приймали участь в VIII фестивалі спорту, який проходив у міському парку відпочинку ім. М. Горького. Керівник команди учнів: Омельяненко Д.О.
10 вер. 2021

Відвідування зоопарку!

10 вересня 8 учнів школи з числа пільгового контингенту школи відвідали Харківській зоопарк. Діти чудово провели день. Повернулися з новими емоціями і ділилися враженнями з однолытками.
6 вер. 2021

Електронні версії підручників.

Шановні учні та батьки! Нагадуємо, що посилання на електронні версії підручників для учнів 1-11-х класів розміщено за посиланням: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/
3 вер. 2021

Вітаємо!!!!

Ученицю 6-Б класу Шевчук Аріану, що брала активну працю у Народному поліцейському театрі "Діти Майбутнього" при головному управлінні Національної поліції в Харківській області.
2 вер. 2021

Профілактична бесіда з представником патрульної поліції.

Згідно з графіком проведення профілактичних заходів для учнів району 02 вересня у нашій школі для 7-В та 6-Б класів було проведено заняття співробітником патрульної поліції Ченським Дмитром Геннадійовичем.