20 бер. 2024

Учні 1-М класу подорожували країною ЩАСТЯ.

Учні 1-М класу подорожували країною ЩАСТЯ. І виявили, що щастя у кожного своє! Вони навіть спробували намалювати Щастя! Вийшло дуже гарно! 1-М бажає усім безмежного ЩАСТЯ!
20 бер. 2024

20 березня у 3-А класі проведено Ранкову зустріч до Міжнародного дня щастя.

Діти готували малюнки, поробки, читали вірші про щастя, казку В. Сухомлинського «Казка про щастя», обговорювали своє відчуття до цього слова та поняття.
20 бер. 2024

20 березня в 2-А класі Харківського ліцею № 5 було проведено захід до Дня Землі. День Землі святкується у багатьох країнах у день весняного рівнодення, щоб відзначити момент, коли починається весна, адже діти її так чекають.
20 бер. 2024

20 березня в онлайн форматі відбувся ІІ етап конкурсу лідерів "Ми- разом!" - захист учнівських проєктів, спрямованих на збереження ментального здоров'я школярів. Василевська Вероніка представила свій проект «Психологічна допомога з оленятком Бембі для дітей» з корисними порадами, загадками, ребусами та розмальовками для психологічного розвантаження.
20 бер. 2024

Засідання педагогічної ради ліцею: «Самопрезентація практичного досвіду роботи педагогічних працівників, які атестуються в 2024 році»

20 березня 2024 року відбулось засідання педагогічної ради ліцею: «Самопрезентація практичного досвіду роботи педагогічних працівників, які атестуються в 2024 році»
19 бер. 2024

Учні 10-А класу взяли участь в заході до Тижня поезії та 180 річниці з дня народження Поля Верлена «Зі скарбниці світової літератури»

Міжнародний день математики та День числа Пі

14 березня 2024 року наш ліцей активно відзначал наукове свято - Міжнародний день математики та День числа Пі.

Стартувала реєстрація для участі у НМТ-2024

З 14 березня до 11 квітня 2024 року (включно) всі, хто планує вступати до закладів вищої освіти, мають змогу зареєструватись для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року.
14 бер. 2024

Виставка до Дня українського добровольця!

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до Дня українського добровольця, який відзначають 14 березня. Дякуємо нашим добровольцям, які свідомо за покликом серця в скрутний для нашої України час, стали на її захист.
14 бер. 2024

14 березня – День українського добровольця.

Сьогодні ми вшановуємо мужність та патріотизм воїнів, які серед тих, хто першими став на захист незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. День українського добровольця встановлений постановою Верховної Ради України 17 січня 2017 року і цьогоріч відзначається вперше.