11 черв. 2021

Поїздка до технопарку с. Ватутіне.

Вихованці 5 загонуздійснили екскурсію до навчального центру оперативно-рятувальної служби Цивільного захисту ГСЧС України «Технопарк Ватутіне».
11 черв. 2021

Відвідування Малої Південної залізниці.

11 червня вихованці 1 загону відвідали Малу Південну залізницю. Учні побували у музеї Молої Південної залізниці.
10 черв. 2021

Відвідування бібліотеки ім. М. Островського.

Сьогодні молодші діти табору відпочинку 1 загону стали юними поетами та письменниками у Бібліотеці ім. М, Островського. Діт із задоволення відвідали міський сквер Дзеркального струменю

Відвідування Художнього музею.

Вихованці 3 загону відвідали Харківській художній музей. Співробітники музею провели з дітьми оглядову екскурсію по музею.

Відвідування художньої галереї АВЕК

Вихованці 2 та 5 загонів відвідали художню галерею АВЕК. Виставка була присвячена "Звірячему стилю в мистецтві. Діти самостійно через додаток у смартфоні мали змогу дізнатися про ці незвичайні витвори мистецтва.
9 черв. 2021

Відвідування Молой Південної залізниці.

Вихованці 5-6 загонів відвідали Малу Південну залізницю та музей на базі неї. Діти із задоволенням прокотилися на потягу Малой Південної залізниці.

Відвідування Літературного музею.

Вихованці 3 загону відвідали Літературний музей. Під час заходу "Літературна мандрівка" діти відвідали країни, де народилися казки та інші літературні герої творів для дітей.
9 черв. 2021

Ігрові заходи у Молодіжному парку.

Вихованці 4 загону взяли участь у ігрових заходах в Молодіжному парку. Діти взяли участь у інтелектуальному квесті.
8 черв. 2021

Відвідувіання Харківської бібліотеки для дітей вихованями табору.

Вихованці 1 та 2 загонів відвідали Харківськ обласну бібліотеку для дітей. Захід був присвячений читання книжок українських поетів та письменників.
8 черв. 2021

Профілактична бесіда з працівниками поліції.

Вихованці табору зустрілися з Ченським Дмитром Геннадійовичем, поліцейським 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області, старшим сержантом поліції, який розповів дітям про дотримання безпеки дорожнього руху під час перебування у таборі та під час відпочинку літом.