5 трав. 2021

Вітаємо!!!!

Вітаємо Бабенко Анастасію, ученицю 11-Б класу, яка стала переможцем у конкурсі бальних танців, «Ритми Дніпра». Бажаємо перемог у подальшому!
1 трав. 2021

Розпочато прийом докуметів до 1 класу!

Розпочато прийом документів для зарахування дітей до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік
30 квіт. 2021

Профілактична бесіда з учнями.

30 квітня у рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності» провідним фахівцем 27-ДПРЧ в м. Харкові ГУ ДСНС України в Харківській області майором служби ЦЗ Ачкасовим В.Є. для учнів 5-А класу в онлайн-режимі ZOOM проведено профілактичну бесіду з попередження всіх видів дитячого травматизму в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності «Зробимо життя безпечним».
30 квіт. 2021

Профілактична бесіда щодо правил дорожнього руху.

30 квітня інспектором відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, старшим лейтенантом поліції Черкашиним Данилом Михайловичем, для учнів 3-Б класу в онлайн-режимі ZOOM була проведена профілактична бесіда щодо правил дорожнього руху.
29 квіт. 2021

Профорієнтаційний захід.

29 квітня з випускниками школи в он-лайн режимі провели зустріч представники Харківського торговельно-економіного інституту КНЕУ. На зустрічі учням було доведено інформацію про вищий заклад освіти та ознайомлено з правилами та прийому документів.
28 квіт. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

28 квітня учні школи взяли участь у виховних заходів щодо «Тижня знань безпеки життєдіяльності».
27 квіт. 2021

Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

З 26 квітня розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Учні 2-А, 3-А, 3-Б, 8-А, 10-А, 7-А та 8-Б класів провели години спілкування за різноманітної тематикою. Учні 9-А класу провели он-ланй зустріч з представником ГУ ДСНС України у Харківській області за темою "Небезпечні предмети".
27 квіт. 2021

Декада олімпійського спорту та відкритий олімпійський урок.

З 13 по 26 квітня в нашій школі проходила декада олімпійського спорту. З учнями школи у режимі он-лайн та оф-лайн був проведений олімпійський урок «Зробимо себе та світ краще завдяки спорту, його цінностей та ідеалів», що присвячений іграм у Токіо 2020 р. Під час декади учні брали участь у конурсі малюнків «Легенди олімпійських зірок», квесті «Сторінками історії олімпійських ігор», змаганнях з легкої атлетики «Козацькі забави», майстер класі з футзалу тощо. У шкільній біблотеці для учнів 1-4 класів організовано виставку «Легенди олімпійських зірок».
26 квіт. 2021

Профоріентаційний захід «ІТ-Суботник» з ХАІ.

24 квітня о 11:00 годині учні 11-А класу нашої взяли участь у щорічному заході «ІТ-Суботник» що проводилася кафедрою комп'ютерних систем, мереж і кібербезпеки факультету радіоелектроніки, комп’ютерних систем та інфокомунікацій Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», що проходив в режимі онлайн.
23 квіт. 2021

«Харків пам’ятає CHORNOBYL»

23 квітня учні школи продовжують долучатися до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL». Учні 6-А та 7-Б класів стали учасниками тематичних уроків з предмету «Основи здоровя» (учителі Шпаркий Т.М., Ірзаєва О.В.). Учні 2-Б, 3-А, 3-Б та 6-Б класів стали учасниками тематичних годин спілкування (класні керівники Прошутя Д.С., Злепко Н.А., Тютюник Я.В., Нікітенко О.В.).