23 квіт. 2021

"Зробимо життя безпечним"

У межах проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в школі співробітниками ГУ ДСНС України у Харківській області для учнів 2-Б класу згідно із графіка організовано проведення профілактичної он-лайн бесіди на знання правил безпечної поведінки та профілактики травматизму за темою:"Зробимо життя безпечним".
22 квіт. 2021

Заходи до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL».

22 квітня учні школи продовжують долучатися до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL». Учні 7-А та 7-Б класів стали учасниками тематичних уроків з предмету «Фізика» (учитель Іванова М.К.). Учні 7-А, 9-Б та 11-Б класів стали учасниками тематичних годин спілкування (класні керівники Бекетова Ю.М., Чистякова Н.Б., Довгань Г.Д.).
21 квіт. 2021

Продовжено участь у проекті «Харків пам’ятає CHORNOBYL».

21 квітня учні школи продовжують долучення до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL». Учні 8-Б класу стали учасниками он-лайн уроків з предмету «Основи здоров’я» спільно із фахівцями НТУ «ХПІ» (учитель Ірзаєва О.В). Учні 10-А та 9-Б класів стали учасниками тематичних уроків з історії (учителі Кузьміна С.А. та Денчик Ю.М.). Учні 2-А, 4-А класів стали учасниками тематичних годин спілкування (класні керівники Амеліна В.І., Малько О.Ю.).
20 квіт. 2021

Заходіи щодо відзначення 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи

20 квітня учні школи продовжують долучення до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL». Учні 9-А, 9-Б 11-Б класів стали учасниками он-лайн уроків з екології спільно із фахівцями НТУ «ХПІ» (учителі Довгань Г.Д., Рибальченко І.М.). Учні 10-А, 1-Б, 8-А та 8-Б стали учасниками тематичних уроків з історії, біології та географії (учителі Довгань Г.Д., Трохимчук Р.Р., Денчик Ю.М.). Учні 5-В, 8-Б та 10-Б стали учасниками тематичних годин спілкування (класні керівники Денчик Ю.М., Янінович М.В., Кузьміна С.А.). У 2-х класах було проведено конкурс малюнка "Чорнобильська катастрофа очими дітей".
19 квіт. 2021

Продовжено роботу в проекті «Харків пам’ятає CHORNOBYL».

19 квітня учні школи долучилися до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL». Учні 1-А, 1-Б та 8-А класів стали учасниками тематичних години спілкування .
16 квіт. 2021

Екскурсія до шкільної біблііотеки.

Сьогодні учні 1-Б класу завітали до шкільної бібліотеки. З малюками було прроведено виховний захід "Наші улюблені казки" Також діти долучилися до роботи у книжковій лікарні
15 квіт. 2021

Он-лайн бесіда : "Профілактика дорожньо-транспортних порушень".

Сьогодні з учнями 3-Б класу була проведена он лайн бесіда з поліцейським Управління патрульної поліції в Харківський області, старшим сержантом поліції Ченським Дмитром Геннадійовичем за темою «Профілактика дорожно-транспортних порушень». Учні отримали комікси за цієї тематикою.
14 квіт. 2021

Продовжено участь у проекті «Харків пам’ятає CHORNOBYL»

13 квітня учні 10-Б класу школи долучилися до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL». Учні в он-лайн режимі стали учасниками уроку фізики (учитель Шевченко О.В.), який було проведено фахівцями НТУ «ХПІ».
13 квіт. 2021

Правовий квест.

З метою формування правової культури учнів школи на основі ознайомлення з основними правами та свободами людини, узагальнення правових знань неповнолітніх, формування почуття громадянської відповідальності учні 9-х класів школи (Костюковський Єгор-9-А клас, Літвін Вікторія-9-А клас, Трегубова Поліна- 9-А клас, Корнієнко Олексій-9-Б клас, Феоктістов Данііл-9-Б клас) 13 квітня брали участь у цьому заході, що проводився у формі гри.
12 квіт. 2021

Вітаємо!!!!

Писаренка Федора, учня 8-А класу нашої школи, який став переможцем районного етапу міського конкурсу проєктних ініціатив «Марафон унікальних справ ХМОУС-2021». Керівник проекту, учитель біології Хромушкін К.М. Бажаємо перемог у подальшому!