18 трав. 2021

Вітаємо з перемогою.

Вітаємо учнів школи Робізо Катерину (5-В) клас, Хазгуй Маркуса (6-А клас), Григорову Валерію (6-В клас) з перемогою у Фестивалі відеопрезентацій (відеороликів) «Ми досліджуємо світ» та Науково-практичній конференції для учнів 5-8-х класів «Перші кроки в науку» (секція "Мистецтвознавство"), у рамках Районного місячнику науки та мистецтва у закладах загальної середньої освіти Київського району.
17 трав. 2021

Участь у «Наукових онлайн змаганнях Kharkiv QUIZ «Science is Fun!»

17 травня 2021 року учні 10-х класів долучилися до освітньо-мотиваційного проекту присвячений до Дня науки та Міжнародного дня світла «Наукові онлайн змагання Kharkiv QUIZ «Science is Fun!», організатором якого виступив НТУ "ХПІ".
14 трав. 2021

День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.

На виконання Постанови ВРУ від 02.02.2021 № 1178-ІХ в Україні затверджено День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни (цей день буде відзначатися щороку 14 травня)з 07 по 13 травня у школі було проведено бесіди, виставку видань, години спілкування, бесіди, презентації, присвячені цим подіям.
13 трав. 2021

Пілотний проект міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022

Учні нашої школи віком 15 років беруть участь з 11 по 13 травня у пілотному проекті міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022
12 трав. 2021

Зустріч секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова з делегацією міста Харкова до міста-побратима Тирани

11 травня 2021 року відбулась зустріч секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова з делегацією міста Харкова до міста-побратима Тирани (Албанія) в рамках проєкту «Побратимське колесо». До складу делегації увійшли учні 10 та 11 класів нашої школи та вчитель історії Кузьміна С.А. У поїздці візьмуть участь представники Київського району: директори та вчителі шкіл, завідувачі закладів дошкільної освіти, старшокласники Харківської загальноосвітньої школи №5 та методисти центру освітніх технологій Управління освіти.
11 трав. 2021

Профілактичний медичний огляд учнів після поновлення занять очно.

11 – 12 травня 2021 року на базі школи пройдуть профілактичні медичні огляди учнів 5-х – 11-х класів після поновлення занять очно.
9 трав. 2021

Заходи з нагоди відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З 5 по 7 травня з нагоди відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у школі відбулися тематичні заходи. Для учнів 1-4 класах відбулися виховні години, уроки мужності за темами: «76 років річниці Перемоги...» тощо. Для учнів 5-11 класів виховні заходи були проведені в он-ланй режимі. Під час заходів учнями було вшановано пам'ять про тих, хто пройшов крізь бої та вижив у війні. У шкільній бібліотеці було створено виставку «Пам’ять серця».
8 трав. 2021

Заходи до Дня пам'яті та примирення.

8 травня відзначається День пам'яті та примирення у школі було проведено бесіди, виховні години, тематичні онлайн уроки. Учні школи вирушили віртуальними екскурсіями музеїв бойової слави Київського району в режимі он-лайн.
8 трав. 2021

В Україні діє заборона на використання символіки тоталітарних режимів

Використання символіки тоталітарних режимів передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність:
6 трав. 2021

Шановні батьки учнів, вчителі!

З вівторка, 11 травня 2021 року, учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи. Учні 1-4-х класів продовжують працювати у штатному режимі.