22 черв. 2021

Перегляд вистави "Хронікі Нарнії".

Вихованці 2 загону відвідали Будинок студентів Юридичної академії та переглянули цікаву виставу у якої акторами буди діти.

Відвідування Морського музею.

Вихованці 3 загону сьогодні відвідали Морський музей. Діти дізналися, що основою експозиції музею стала приватна колекція харків'янина Олександра Якименка, складанню якої він присвятив кілька десятиліть. У музеї діти мали змогу брати до рук більшість експонатів, за винятком моделей кораблів..

Відвідування Ландау-Центру.

Вихованці 1 загону відвідали Ландау-Центр.
22 черв. 2021

Відвідування Музею Археології при ХНУ ім. В. Каразіна.

Вихованці 4 загіну відвідали Музей археології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який майже ровесник самого університету. Діти дізналися про функціонування постійної експозиції «Внесок вчених університету в розвиток археологічної науки», на якої були презентовані предмети як з фондів Музею археології, так і з колекцій інших музеїв Харкова та області. Також діти дізналися, що на базі Музею археології Харківського національного університету проводяться заняття археологічного гуртка Малого Каразінського університету, яий вони можуть відвідувати з початку нового навчального року.

День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни 1941-1945 років в Україні

22 червня 2021 року із вихованцями з 1 по 6 загони було провелено бесіди, що присвячені Дню скорботи та вшанування пам'яті жертв війни 1941-1945 роки в Україні. О 10.00 вихованці загонів табору "Лісова казка" та співробітники школи вшанували пам'ять хвилиною мовчання. На фасаді будивлі було приспущено Державний прапор.
18 черв. 2021

Прогулянка до міського парку відпочинку ім. М. Горького.

Сьогодні вихованці 1 загону відвідали міський парк відпочинку ім. М. Горького. Діти відвідали різноманітні атракціони та скошутвали солодке морозиво.
18 черв. 2021

Канікули з Політехом.

Учні школи, вихованці 7 загону відвідали науково-практичні заходи на базі НТК "ХПІ" "Канікули з Політехом".

Звітування керівника.

17 червня 2021 року о 17.00 у актовій залі школи відбулося звітування директора Харківської загальноосвітньої школи I-III ст. № 5 Харківської міської ради Харківської області перед педагогічним персоналом та батьківської громадськістю. На заході була присутня представник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, головний спеціаліст Петришина О.М.
17 черв. 2021

Робота мовного загону в Молодіжному парку.

Вихованці 3 (мовного) загону провели цікаве заняття з англійської мови на свіжому повітрі у Молодіжному парку.
17 черв. 2021

Відвідування Харківського художнього музею.

Сьогодні вихованці 2 загону відвідали Харківській художній музей. Учні зацікавились екпозиціями українських та російських художників.