8 черв. 2021

Спортивні змагання серед учнів табору "Лісова казка"

08 червня на базі пришкільного табору з денним перебування «Лісова казка» відбулися спортивні змагання з футзалу, черлідінгу та «Веселих стартів». Змагання проводилися під девізом: «Україна - до перемоги!!!».
7 черв. 2021

Розпочато роботу табору відпочинку.

07 червня розпочато роботу табору відпочинку з денним перебування "Лісова казка". На шкільному майданчику відбулося святкое відкриття табірної зміни.
5 черв. 2021

Свято Останнього дзвоника!

05 червня 2021 року для учнів у стінах школи пролунав останній дзвоник.
4 черв. 2021

Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року!
3 черв. 2021

Відвідування Харківського дельфінарію.

03 червня учні 2-А та 2-Б класів школи відвідали Харківській дельфінарій.
2 черв. 2021

Профілактична бесіда інспектором ювенальної превенції.

02 червня 2021 року для учнів 5-Б класу була проведена профілактична бесіда інспектором ювенальної превенції ХРУП 1 Масленко М.М.
2 черв. 2021

Звітування керівника.

17 червня 2021 року відбудеться звітування директора Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області Ткачової К.І. Захід відбудеться о 17.00 у актовій залі школи.
1 черв. 2021

Міжнародний день захисту дітей

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Учні нашої школи долучилися до святкування. У школі 31 травня були проведені конкурси, бесіди, презентації. Учні початкових класів взяли участь у різноманітних ігрових заходах, що проходили на шкільному майданчику. У шкільній бібліотеці було проведено бібліотечний урок, бесіда, та корисні поради учням 7-го класу.
31 трав. 2021

Закінчено прийом документів до 1-х класів.

Закінчено прийом документів до 1-х класів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області.
28 трав. 2021

ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2021.

завтра, 28 травня, відбудеться ЗНО з математики (завдання рівня стандарту). У цьому тестуванні будуть брать участь більш 40 учнів 11-х класів з нашої школи.