27 трав. 2021

Вітаємо!!!!

Учнів Богаєвського Ігоря (11-Б клас), Чемеровську Ольгу (5-Б клас) та Чемеровського Григорія (9-А клас) за перемогу (I місце) у віртуальній краєзнавчій експедиції учнівської молоді-2021, секція «Скам’яніли свідки минулого: історія Харкова у пам’ятниках і меморіальних дошках».
26 трав. 2021

Вітаємо!!!!

Протягом березня-травня 2021 року учні школи брали участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харкова та Харківської області. Учениця 5-Б класу Неро Олександра стала переможцем (II місце) у номінації «Анімація»
25 трав. 2021

Поїздка учнів школи до Албанії!

Учні 10 та 11 класів шкільного євроклубу “Євро-2000” відвідали Албанію в рамках дружнього візиту “Побратимське колесо”. Під час відвідування був підписаний меморандум про співпрацю між школами Харкова і Тирани. Також в тексті меморандуму йдеться про спільний розвиток освіти та інших сфер між містами-партнерами
24 трав. 2021

Участь та перемога учнів у районному місячнику науки та мистецтва

У травні, з метою виявлення обдарованої молоді, підвищення інтересу учнів до занять дослідницькою діяльністю, реалізації творчих здібностей, учні 5-8-х класів нашої школи активно взяли участь у районному Місячнику науки та мистецтва.
22 трав. 2021

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова висловлює подяку за участь учнів школи у школах розвитку університету

Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова висловлює щиру подяку за участь у школах розвитку університету.

СТАРТУВАЛА ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2021

21 травня стартувала основна сесія ЗНО-2021: у першому тестуванні – з німецької та французької мов та англійської мови взяли участь і учні 11-х класів нашої школи. Бажаємо їм успіху!.
21 трав. 2021

Запрошуємо до участі у благодійному забігу «Біжимо разом»

Благодійний забіг «Біжимо разом» проводиться з метою придбання обладнання для інклюзивного тренажерного залу і створення можливостей для людей з інвалідністю займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. Місце проведення забігу: Білгородське шосе, 1 (Велоцентр). Дистанція - 5 км. Початок – о 10:00 годині 23 травня 2021 року. До 23 травня сума стартового благодійного внеску складає 200 грн, у день забігу – 300 грн. Зареєструватись та отримати додаткову інформацію про захід можна за посиланням.
21 трав. 2021

Участь у 17 міжнародній спеціалізованій виставці для вступників до закладів вищої освіти

21 травня 2021 року учні 10- та 11 класів школи відвідали 17 міжнародну спеціалізовану виставку для вступників до закладів вищої освіти, що проходила у міському парку Т.Г. Шевченка.
20 трав. 2021

Всесвітній день вишиванки!

Сьогодні відзначають Всесвітній день вишиванки — свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. Символи і кольори вишиванки, володіють певним змістом. Учні нашої школи долучилися до виховних заходів –конкурсів малюнків, поробок, проведення виставок, фото презентацій, конкуру «Моя вишиванка».
19 трав. 2021

Участь у ХІV міському турнірі юних істориків.

15 травня 2021 року відбувся ХІV міський турнір юних істориків.