12 квіт. 2021

Учні беруть участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Особи, які зареєструвались для участі в пробному тестуванні, мають можливість: ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року; виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час; отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням); психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання; навчитися ефективно розподіляти час; оцінити свій рівень навчальних досягнень.
10 квіт. 2021

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова

9 квіт. 2021

Вітаємо з перемогою!

Учнів школи Худокромову Анастасію (11-Б клас), Валеню Ксенію (11-Б клас), Городецьку Ксенію (10-Б клас), Шарикіну Поліну (8-А клас) за перемогу в «X Конкурсі знавців російської словесності» в номінації Літературне читання. Щиро дякуємо вчителям Куртасові Н.Д. та Тимошенко Н.А. за педагогічну майстерність у підготовці переможців «X Конкурсі знавців російської словесності».
8 квіт. 2021

Продовжено участь у проекті.

З метою популяризації природничо-математичних та інженерно-технічних наук 08 квітня учні 7-Б класу школи долучилися до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL».
6 квіт. 2021

Розпочато участь у проекті "Харків пам'ятає CHORNOBLE"!

06 квітня учні 8-А класу разом із учителем історії Денчик Ю.М. вийшли на он-лайн спілкування з фахівцями НТУ "ХПІ" і взяли участь у першому он-лайн уроці, в проекті "Харків пам'ятає CHORNOBLE".
4 квіт. 2021

День відкритих дверей у Харквіському універітеті в он-лайн режимі.

Учні 9-11 класів нашої школи стали учасниками Дня відкритих дверей у Харківському університеті, який відбувся онлайн 03.04.2021.
4 квіт. 2021

В понеділок поновлюються заняття для учнів школи.

05 квітня 2021 року учні 1-4-х класів повернуться до звичайних занять у класах та будуть навчатися у очному режимі. Учні 5-11-х класів навчатимуться за дистанційною формою навчання за розкладом. Освітній процес буде здійснюватися з дотриманням всіх протиепідемічних вимог.
3 квіт. 2021

Графік початку занять!

Графік початку занять
1 квіт. 2021

Участь у Семінарі- конкурсі на кращий дистанційний курс .

01 квітня 2021 року в онлайн режимі на платформі Zoom відбувся семінар для вчителів-учасників конкурсу на кращий дистанційний курс у 2021 році за темою «Використання систем дистанційного навчання в освітньому процесі». У цьому заході брали участь учителі початкових класів Злепко Н.А. та Тютюнік Я.В
1 квіт. 2021

Захист учнівських проектів в рамках конкурсу проєктних ініціатив «Марафон унікальних справ ХМОУС-2021» в он-лайн режимі.

31 березня учень 8-А класу нашої школи Писаренко Федір взяв участь у районному етапі он-лайн захисті учнівських проектів в рамках конкурсу проєктних ініціатив «Марафон унікальних справ ХМОУС-2021». Проєкт має назву «Пестициди та їх негативний вплив». Керівник проекту Хромушкін К.М., учитель біології.