5 квіт. 2018

Профорієнтаційний захід для учнів шкіл Київського району.

05 квітня 2018 року о 15.00 у актовій залі нашої школи відбулася презентація Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" для випускних класів Київського району.
4 квіт. 2018

«Школа юного журналіста».

04 квітня 2018 року учні шкільного самоврядування «Учнівський парламент» брали участь у роботі «Школи юного журналіста» на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
2 квіт. 2018

Перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях.

02 квітня 2018 року в школі було проведено Перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях. На виховні заходи були запрошені співробітник НУНЗЦУ, доцент Бородич П.Ю., інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Київського ВП ГУНП в Харківській області Донець В.П., інспектор ВЗП УПП Ведмедеря В.В.
31 бер. 2018

Увага!!! Медичні огляди учнів школи після весняних канікул!

З 02 квітня по 04 квітня у школі будуть проходити медичні огляди учнів після весняних канікул.

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учнів школи, призерів VIІІ Конкурсу знавців російської словесності, що відбувся в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна 17 березня 2018 року (керівники Н.А. Тимошенко та Н.Д. Куртасова).
30 бер. 2018

Програма "Шкільний офіцер поліції!"

З 05 квітня у школі для учнів з 1-11 клас будуть проведені виховні заходи за програмою "Шкільний офіцер поліції".
30 бер. 2018

Перший урок-Безпека у школі!

02 квітня у школі для учнів 1-11 класів буде проведено Перший урок "Безпека у школі".
30 бер. 2018

Відвідування Центру лабораторних досліджень "Сінево".

Учні 7-Б класу (класний керівник Каліновська К.М.) відвідали Центр лабораторних досліджень "Сінево", розташований по вул. Ярослава Мудрого 35.
29 бер. 2018

Екскурсія до ХНАТОБу.

28 березня учні 8 - Б, 6 - А, 6 - Б класів слухали лекцію та репетицію Великого симфонічного оркестру в ХАТОБІ в рамках фестивалю «Kharkiv Music Fest»
28 бер. 2018

Відвідування парку ім. М. Горького.

Учні 1-х класів школи (класні керівники Малько О.Ю., Герасименко Я.М.) під час весняних канікул відвідали парк ім. М. Горького.