25 жовт. 2017

Відвідування вистави у Молодіжному театрі "Мадригал" під час шкільних канікул.

25 жовтня учні 1-х, 2-х та 4-х класів відвідали виставу "Таємниця жителів Землі" у Молодіжному театрі "Мадригал".

Відвідування Музею природи.

24 жовтня учні 6-Б класу (класний керівник Довгань Г.Д.)відвідіали Музей природи при ХНУ ім. В. Каразіна.
24 жовт. 2017

Відвідування учнями 1-х класів вистави у БК ГУМВС в Харківській області.

Учні 1-х класів під час осінніх канікул відвідали виставу "Мауглі" у Будинку культури ГУМВС в Харківській області.
24 жовт. 2017

Екскурсія до Харківського планетарію ім. Ю. Гагаріна.

24 жовтня учні 5-х та 9-А класів школи відвідали Харківськй планетарій ім. Ю. Гагаріна.
23 жовт. 2017

Осінні канікули!

З 23 жовтня у школі розпочалися осінні канікули. Під час канікул учні відвідують театральні вистави, експозиції, розважальні програми, переглянуть художні фільми. Заняття у школі почнуться 31 жовтня. Веселих канікул!
20 жовт. 2017

Вручення ігрової форми та м’ячів

20 жовтня 2017 року у спортивній залі школі відбулося вручення ігрової форми та м’ячів учням нашої школи за перемогу у змаганнях з регбі.
20 жовт. 2017

Засідання круглого столу керівників ЗНЗ та ДНЗ району

У школі в актовй залі о 15 00 відбулося засідання круглого столу керівників ЗНЗ та ДНЗ Кївського району з питання координації дій та взаємодії загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Київського району з суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, дітьми та учнівською молоддю щодо захисту прав дітей, жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення, профілактики правопорушень серед учнiвської молоді.
19 жовт. 2017

Вітаємо збірну команду з легкоатлетичної естафети!

19 жовтня 2017 року на базі стадіону ФСТ "Динамо" відбулись міські змагання з легкоатлетичної естафети, в яких взяли участь збірні команди учнів 8-11-х класів нашої школи. За підсумками змагань район посів ІІ місце. Вітаємо з перемогою!
18 жовт. 2017

Вітаємо!!!

Учнів школи, які стали посіли II місце у районного етапу міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. Керівник команди, учитель физики Шевченко Оксана Віталіївна!
17 жовт. 2017

Профорієнтаційній захід!

13 жовтня учні 11-М класу школи відвідали профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» на базі Національної академії Національної гвардії України.