6 груд. 2018

Забезпечення учнів НУШ новими партами!

Учнів 1-х класів забезпечено новими партами!
6 груд. 2018

День збройних сил України!

День Збройних Сил України — відзначається в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».

"Урок доброти"

Вітаємо усіх учнів та класних керівників нашої школи за активну участь у рекорді України "Наймасовіший урок Доброти", проведений впродовж одного дня!
5 груд. 2018

Участь у Школі розвитку лідерів учнівського самоврядування.

5 грудня, лідери шкільного самоврядування "Учнівський парламент" стали участниками Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування.
3 груд. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учня 11-Б класу Авідзбу Владислава, якій за результатами конкурсу МАН в секції "Хімія" посів перше місце. Бажаємо перемог у подальшому!
28 лист. 2018

Робота дебатного клубу у школі.

Лідери шкільного самоврядування «Учнівський парламент» організували у школі роботу дебатного клубу «Диспут». Під час роботи було оговорення різномінтної тематики з права, екології, та історії України.
28 лист. 2018

Навчально виховна екскурія до ХОБД

Учні 9-А класу разом із учителем української мови та літератури Амстиславською М.О. побували у Харківській обласній бібліотеці для дітей на навчально-виховній екскурсії, присвяченій видатному українському письменнику, драматургу, харків’янину Г.Квітки-Основ’яненко
26 лист. 2018

Отримано нові меблі для Нової української школи

26 листопада 2018 року отримано нові меблі для Нової української школи.
26 лист. 2018

Відвідування профорієнтаційного заходу учнями старшої школи.

25 листопада учні 10- А класу відвідали Харківський національний університет будівництва та архітектури.
24 лист. 2018

Акція "Свічка у вікні" - пам'яті жертв Голодомору в Україні.

23 листопада у школі були проведені тематичні години спілкування. Вже традиційно 24 листопада, школа взяла участь у акції «Свічка у вікні».